הדברת פשפש המיטה - תלתן

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה

הם בצבע אדום כהה עד שחור, מתחבאים בתוך החריצים הכי קטנים של המיטה והמזרן, שם הם מטילים את ביציהם.
בלילה, כשאתם הולכים לישון – הם יוצאים לעבוד… העקיצה מותירה ניקוב קטן בעור שעלול לפתח אדמומית, נפיחות ותגובה אלרגית, ובעיקר נטייה לגרד והפרעה לאורח החיים התקין.
אם מצאתם על המצעים ו/או המזרון כתמים קטנים כהים, זהו סימן מובהק לנוכחותו של פשפש המיטה.
חבל לבזבז זמן, יש להזמין באופן דחוף מדביר מקצועי להדברת פשפש המיטה והחזרת איכות החיים.

הדברה משולבת כוללת ארבעה סוגי הדברה ומבטיחה טיפול יעיל בפשפשים

בואו ותיווכחו כיצד עושים את זה נכון ומהי השיטה היחידה שהוכחה כיעילה לטיפול

ניטור – בעת הגעה של המדביר אל המקום הנגוע מתבצע שלב הניטור, כלומר חיפוש אחר הפשפשים, סימנים ומקומות מסתור שלהם תוך כדי הכנת החדר לשטח העבודה. המדביר יבדוק נוכחות של הפשפשים בשקעים, בסדקים של הקירות ו/או של המיטה, יעבור על המזרון, יזיז את ראש המיטה ועוד.
שאיבה – יבוצע ע"י שואב אבק תעשייתי חזק בעוצמת שאיבה גבוהה. באמצעות פעולת השאיבה ניתן להגיע לקטילת הפשפשים הבוגרים המסתתרים בכפלים של המזרון, סדקים במיטה, בשקעים ועוד.
קיטור – אפקטיבי לקטילת הפשפשים בכל שלבי ההתפתחות, לרבות ביצים הגדלות במזרונים ובבדים עם קפלים. השימוש בקיטור יעיל במיוחד ובטוח לשימוש במזרונים משום שאינו מכיל חומרי הדברה.

ריסוס – הפעולה המסיימת את תהליך העבודה היא ריסוס מאסיבי בכל האיזור הנגוע. הריסוס המתבצע על פני הרצפה, בחיבור של קירות ותקרה ועוד.
שיטת הריסוס היא המתאימה ביותר עבור חללים סגורים כיוון שהריסוס חודר אל מקומות המסתור של הפשפשים כגון סדקים ו/או שברים המצויים בקיר.
השיטה הבטוחה והיעילה ביותר במהלך שנות עבודתנו ובניסיון הרב שצברנו, נתקלנו בלא מעט סיפורים של לקוחות אודות "שיטות" כאלו ואחרות לפתרון בעיית פשפש המיטה. שיטת ההדברה המשולבת הינה השיטה היחידה המומלצת על ידי המשרד לאיכות הסביבה כנגד פשפש המיטה והיא היעילה והבטוחה ביותר.

חבל לבזבז זמן, יש להזמין באופן דחוף מדביר מקצועי להדברת פשפש המיטה והחזרת איכות החיים. צרו עמנו קשר עוד היום 6783*

חשוב לנו שתדעו, הפרטים הנ"ל הינם לצורך התקשרות בלבד, איננו עושים בהם כל שימוש ואנו תומכים במאבק נגד ספאם
דילוג לתוכן