הדברת פרעושים - תלתן

הדברת פרעושים

פרעושים

בעלי הכלבים והחתולים מכירים את הבעיה לעומק,
כל כמה חודשים תופסים פרעוש מקפץ עלינו, על הרצפה או על פרוות בעל החיים. משם מגיעים לשלל פתרונות זמניים כמו ספריי, אמפולה או שמפו.

אבל במוקדם או במאוחר הפרעושים חוזרים חזרה אל בעל החיים וזאת משום שברוב הזמן הם כלל אינם נמצאים על בעל החיים, אלא מסתתרים הרחק מהעין וממשיכים להסב סבל להם ולנו.

לצורך קטילת הפרעושים יש לבצע הדברת פרעושים מקצועית ברחבי הבית, אחת לחצי שנה באמצעות הדברה ידידותית אשר אינה רעילה לבני האדם ולבעלי החיים ולאחריה ניתן לחזור לבית נקי בבטחה.

אם יש לך חיית מחמד בבית ישנה סבירות גבוהה שיש בבית פרעושים, גם אם אתה מטפל היטב בחיות המחמד שלך. הפרעושים נמצאים בעיקר בסביבת בעל החיים ולא עליו, ולכן סביר להניח שיהיו גם עקיצות לבני האדם. הטיפול חייב לשלב בו זמנית טיפול בחתול או בכלב והדברה של הסביבה.

פעולות ההדברה והמניעה

יש לשאוב את כל הריפודים: שטיחים, כורסאות, ספות, מיטות, מזרונים, בשואב אבק עוצמתי עם שקית חד פעמית, ואת תוכן השקית יש לרסס בחומר לקטילת הפרעושים וזחליהם ולא רק לפזר את תוכנה מן החלון או בגינה. יש לכבס את המצעים והסדינים בחום מעל 60 מעלות.


הדברת הפרעושים על גבי חיית המחמד יכולה להתבצע על ידי תכשירים מאושרים של השירות הווטרינרי. יש תרסיסים, אבקות ספריי, קולרים מדבירים ועוד. הכי אפקטיביים הם התרסיסים שמזליפים על העורף של חיית המחמד.

יש לבצע בדיקה חוזרת לחיית המחמד על מנת לוודא שהנגע לא חזר. בקיץ נגע הפרעושים הוא קשה יותר ולכן יש לשקול תספורת לכלבים בעלי פרווה מרובה.

כל אלו יעזרו כשלב מניעה, אך לא יחליפו את הריסוס נגד פרעושים אותו צריך לעשות על מנת לבאר את הנגע מן הבית. הריסוס נגד פרעושים נעשה בחומרים עם רעילות נמוכה ואינו פוגע בבני אדם ובחיות המחמד.

צרו עימנו קשר ונשמח להחזיר את השלווה אליכם ואל בעלי החיים שלכם
6783*

חשוב לנו שתדעו, הפרטים הנ"ל הינם לצורך התקשרות בלבד, איננו עושים בהם כל שימוש ואנו תומכים במאבק נגד ספאם
גלילה למעלה
דילוג לתוכן