הדברת טרמיטים - תלתן

הדברת טרמיטים

טיפול מקצועי בנגע הטרמיטים

נגע הטרמיטים, אחד הקשים, המסתוריים והבלתי מוכרים לציבור הרחב, למרות שמדינת ישראל סובלת רבות מבעיה זו, היא עדיין אינה מטופלת כהלכה.

הטרמיטים הם אחד מהמזיקים העיקריים של האדם, הם אינם עוקצים, מזמזמים, וכמעט שלא רואים אותם, לכן לא ניתן לדעת על קיומם עד שזה מאוחר מדי.
הם מתמקמים מתחת לרצפת הבית או הבניין ופוגעים בצורה הרסנית ברכוש רב, הם מגיעים לרהיטים, משקופים, חלונות עץ וקירות גבס. הדרך העיקרית לזהות את נוכחותם היא כאשר אנו רואים על עץ (או קיר גבס) שבילי בוץ קטנים אותם הם בונים להגנה מפני השמש.

הטרמיטים חיים במושבות, הם יוצרים קינים באדמה, ובעצים ויכולים להגיע לעומק של 6 מטר מתחת לפני האדמה תוך שהם ניזונים מחומרים הנמצאים בעץ ובקרטון. הבעייתיות של נזקיהם נובעת מכך שכמעט שלא רואים אותם. לכן, ברוב המקרים לא ניתן לדעת על קיומם עד שזה מאוחר מדי.

איך ניתן לזהות נגע של טרמיטים?

הדרך העיקרית לזהות את נוכחותם היא כאשר אנו רואים בעץ (או על קיר גבס) שבילי בוץ, אותם יוצרים הטרמיטים על מנת לא להיחשף לשמש, שבילי הבוץ מכסים את המנהרות שהם יוצרים בתוך העץ או בקיר הגבס. דרך נוספת היא לראות את הערמות של חול שנערמות באיזורים קבועים כמו ליד משקופים או ליד רהיט מסוים.
בשיפוץ ו/או בהתקנה של משקופים, דלתות או פרקט חדש בבית, יש לוודא שהמוצרים ירוססו בחומר להדברת טרמיטים. את אותו הדבר רצוי לעשות גם לגבי רהיטים שהגיעו מן המזרח או כאלו שהגיעו ממקור לא ידוע. האבחון אינו קל ולכן יש להזמין מדביר מקצועי, לאבחון הנגע ולקביעת דרך הטיפול המיטבית בפגע.

הפתרונות הקיימים לבעיית הטרמיטים מתחילים במערכת תת רצפתית מבית תלתן וממשיכים לקידוח רצפתי והצבת פתיונות.

הדברת טרמיטים בחברת תלתן מבוצעת על ידי מדבירים מקצועיים בלבד ומגיעה עם אחריות בכתב

אנו משתמשים בידע ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר ומספקים מספר פתרונות לטיפול ומניעת נגע הטרמיטים:

פתרון משולב: השיטה הנפוצה ביותר בעולם ההדברה הישראלי, שימוש בקידוחים והזרקת חומר הדברה בלחץ גבוה. שיטה זו מתמקדת בשילוב של הנחת פיתיונות חומר סיכה/ג'ל והצבת תיבות ניטור/ האכלה בקרבת מקומם של הטרמיטים. הפיתיונות מושכים את הטרמיטים אשר אוספים את המזון המורעל מהפיתיון לקן.

פתרון במערכת סגורה: אחת השיטות המתקדמות והיעילות בעולם. היתרון הבולט של השיטה הוא העובדה שאין צורך בקידוחים. התקנת מערכת תת ריצפתית המאפשרת גישה בכל רגע נתון לטיפול בבעיית טרמיטים ללא צורך בהתארגנות של הלקוח, ללא טרחה וללא נזקים הנגרמים כתוצאה מקידוחים.
השיטה מתאימה לאנשים הנמצאים בתהליך שיפוץ/ בניה / החלפת ריצוף.

בבנייה של בית חדש, ניתן לערבב את חומר המילוי מתחת לריצוף עם חומר ההדברה על מנת למנוע את האפשרות שהטרמיטים ייכנסו בדרך זו לבית.
החומר אינו רעיל ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. או להתקין מערכת סגורה.

הפיתרון המקיף והמקצועי בישראל עכשיו כאן, מבית תלתן

איתור
הנגע

אבחון
והערכת הנזק

חומרים מאושרים ע“י
המשרד להגנת הסביבה

טיפול בדירות
ובתים פרטיים

טיפול במוסדות
ובתי עסק

אחריות
בכתב

הפתרון המתקדם והיעיל ביותר למניעה וטיפול בטרמיטים

1000

לקוחות מרוצים ברחבי ישראל
and counting

1

בתים בממוצע נפגעים
מטרמיטים מדי חודש

מדביר מקצועי ומוסמך מבית תלתן ידע להתאים את הפתרון האולטימטיבי עבורך ולמנוע השחתה של הבית ושל ריהוט יקר ערך בתוכו. 6783*

חשוב לנו שתדעו, הפרטים הנ"ל הינם לצורך התקשרות בלבד, איננו עושים בהם כל שימוש ואנו תומכים במאבק נגד ספאם
דילוג לתוכן