למעלה
 

הדברת טרמיטים

תלתן הדברות / שירותי הדברה / הדברת טרמיטים
 נגע הטרמיטים, אחד הקשים, המסתוריים והבלתי מוכרים לציבור הרחב.
למרות שמדינת ישראל סובלת רבות מבעיה זו, היא עדיין אינה נפוצה ולכן אינה מטופלת כהלכה.

הטרמיטים חיים במושבות, הם יוצרים קינים באדמה, ובעצים ויכולים להגיע לעומק של 6 מטר מתחת לפני האדמה והם ניזונים מחומרים שנמצאים בעץ ובקרטון.

הטרמיט הוא אחד מהמזיקים העיקריים של האדם, כאשר הבעייתיות נובעת מכך שהם לא מציקים- הם לא עוקצים, לא מזמזמים, וכמעט שלא רואים אותם.לכן, ברוב המקרים לא ניתן לדעת על קיומם עד שזה מאוחר מדי.

הטרמיטים פוגעים ברכוש רב, הם נכנסים מתחת לרצפת הבניין ומגיעים לרהיטים, משקופים, חלונות עץ, מסגרות של תמונות, נייר, קרטון וקירות גבס.
הדרך העיקרית לזהות את נוכחותם היא כאשר אנו רואים בעץ (או על קיר גבס) שבילי בוץ, אותם יוצרים הטרמיטים על מנת לא להיחשף לשמש, שבילי הבוץ מכסים את המנהרות שהם יוצרים בתוך העץ או בקיר הגבס.

דרך נוספת היא לראות את הערמות של חול שנערמות באיזורים קבועים כמו ליד משקופים או ליד רהיט מסוים. בשיפוץ ו/או בהתקנה של משקופים, דלתות או פרקט חדש בבית, יש לוודא שהמוצרים ירוססו בחומר להדברת טרמיטים. את אותו הדבר רצוי לעשות גם לגבי רהיטים שהגיעו מן המזרח או כאלו שהגיעו ממקור לא ידוע.

האבחון אינו קל עבור המתגוררים בבית, ולכן יש להזמין מדביר מקצועי, כדי שיאבחן את הנגע.

line

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ, אבחון או טיפול מניעתי לבעיית הטרמיטים

line
הדברה של טרמיטים בחברת תלתן מבוצעת על ידי מדבירים מקצועיים בלבד ומגיעה עם אחריות בכתב.

אנו משתמשים בידע ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר ומספקים מספר פתרונות לטיפול ומניעת נגע הטרמיטים:

פתרון משולב- השיטה הנפוצה ביותר בעולם ההדברה הישראלי, שימוש בקידוחים והזרקת חומר הדברה בלחץ גבוה.

פתרון משולב – שיטה זו מתמקדת בשילוב של הנחת פיתיונות חומר סיכה/ג'ל והצבת תיבות ניטור/ האכלה בקרבת מקומם של הטרמיטים. הפיתיונות מושכים את הטרמיטים אשר אוספים את המזון המורעל מהפיתיון לקן.

פתרון במערכת סגורה – אחת השיטות המתקדמות והיעילות בעולם. היתרון הבולט של השיטה הוא העובדה שאין צורך בקידוחים. התקנת מערכת תת ריצפתית המאפשרת גישה בכל רגע נתון לטיפול בבעיית טרמיטים ללא צורך בהתארגנות של הלקוח, ללא טרחה וללא נזקים הנגרמים כתוצאה מקידוחים. השיטה מתאימה לאנשים הנמצאים בתהליך שיפוץ/ בניה / החלפת ריצוף.

בבנייה של בית חדש, ניתן לערבב את חומר המילוי מתחת לריצוף עם חומר ההדברה על מנת למנוע את האפשרות שהטרמיטים ייכנסו בדרך זו לבית. החומר אינו רעיל ומאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. או להתקין מערכת סגורה.

מעבר לאתר המורחב

הפתרון המתקדם והיעיל ביותר למניעת טרמיטים- עכשיו כאן, מבית תלתן 6783*

שינוי גודל גופנים
ניגודיות