למעלה
 

הדברת פשפש המיטה

תלתן הדברות / שירותי הדברה / הדברת פשפש המיטה

לפתרון מלא בבעיית פשפש המיטה חייגו עכשיו 6783*

סרטון הסברה – הדברת פשפש המיטה
בואו ותיווכחו כיצד עושים את זה נכון ומהי השיטה היחידה שהוכחה כיעילה לטיפול

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ, אבחון או טיפול מניעתי בנושא פשפש  המיטה

פשפשי המיטה נמצאים במקומות בהן אנו ישנים ויושבים ארוכות (מיטות, ספות) ובקנים של ציפורים.

הם מעדיפים דם חם של בני אדם ומתחבאים בתוך החריצים הקטנים ביותר של המזרן והמיטה ושם מטילים את ביציהם. עם לילה, כשאנו הולכים לישון- הם יוצאים לעבוד- הם עוקצים, וחוזרים למקום מושבם במעמקי המיטה/הכורסא. העקיצה מותירה ניקוב קטן בעור שעלול לפתח אדמומית, נפיחות, תגובה אלרגית ובעיקר נטייה לגרד. הפשפשים קשים לאיתור כיוון שבפועל הם מאלחשים את מיקום העקיצה, ואנו נגלה שנעקצנו רק זמן מה לאחר מכן, כך שלא נצליח לקשר את הזמן עם המיקום שלו.

פשפש המיטה

הפשפש אינו הולך על גופינו או חי עליו (בניגוד לכינת הראש) כך שקשה לאתרו ולקשרו לעקיצה/לגרד. אם מצאתם על המצעים ו/או המזרן כתמים קטנים, אדומים כהים או שחורים, זהו סימן מובהק לנוכחותו של פשפש המיטה ויש לטפל בו בצורה מיידית.

השיטה נקראת "הדברה משולבת" כיוון שהיא משלבת בתוכה מספר שלבים ופעולות עיקריות שהמדביר חייב לבצע על מנת להגיע לפתרון מלא של הבעיה:

ניטור – בעת הגעה של המדביר אל המקום הנגוע מתבצע שלב הניטור, כלומר חיפוש אחר הפשפשים, סימנים ומקומות מסתור שלהם תוך כדי הכנת החדר לשטח העבודה. המדביר יבדוק נוכחות של הפשפשים בשקעים, בסדקים של הקירות ו/או של המיטה, יעבור על המזרון, יזיז את ראש המיטה ועוד.

שאיבה –  יבוצע ע"י שואב אבק חזק (לפחות 1200W) לרוב תעשייתיים ולא ביתיים המאפשרים שאיבה בעוצמה גבוהה. באמצעות פעולת השאיפה ניתן להגיע לקטילת הפשפשים הבוגרים המסתתרים בכפלים של המזרון, סדקים במיטה, בשקעים ועוד.

קיטור – אפקטיביות מאוד גבוהה לקטילת כל הדרגות, כולל ביצים במזרונים ובבדים עם קפלים. נמצא בשימוש הולך וגובר, בעיקר משום הצורך בביצוע הדברה במזרונים ללא שימוש חומרי הדברה (אין לרסס/לערפל/להדביר ישירות על המזרון או המיטה !)

ריסוס – הפעולה המסיימת את תהליך העבודה היא ריסוס מאסיבי לכל המקום המתבצע על פני הרצפה, בחיבור של קירות ותקרה ועוד. אין לבצע את פעולת הערפול כיוון שאינו מתאים לטיפול בחלל סגור וגם אין ביכולתו לחדור באותה יעילות של הריסוס אל הסדקים ו/או שברים ולמקומות מסתור של הפשפשים.

הטיפול שאתם מזמינים ומשלמים עליו סכום לא מבוטל של כסף כדאי שיעשה בצורה הנכונה והבטוחה ביותר. במהלך שנות עבודתנו ובניסיון הרב שצברנו, נתקלנו בלא מעט סיפורים של לקוחות אודות "שיטות" כאלו ואחרות לפתרון בעיית פשפש המיטה.
ברצוננו להבהיר אחת ולתמיד כי ישנה שיטת עבודה אחת בלבד שהינה אפקטיבית ומומלצת על-ידי משרד לאיכות הסביבה – "הדברה משולבת" .

צרו קשר עוד היום לטיפול מיידי בבעיית פשפשי המיטה! 6783*

שינוי גודל גופנים
ניגודיות