למעלה

ריסוס נגד פרעושים

תלתן הדברות / מידע מקצועי  / ריסוס נגד פרעושים

ריסוס נגד פרעושים

אם יש לך חיית מחמד בבית ישנה סבירות גבוהה שיש בבית פרעושים, גם אם אתה מטפל היטב בחיות המחמד שלך. הפרעושים נמצאים בעיקר בסביבת בעל החיים ולא עליו, ולכן סביר להניח שיהיו גם עקיצות לבני האדם. הטיפול חייב לשלב בו זמנית טיפול בחתול או בכלב והדברה של הסביבה.

פעולות ההדברה והמניעה

יש לשאוב את כל הריפודים: שטיחים, כורסאות, ספות, מיטות, מזרונים, בשואב אבק עוצמתי עם שקית חד פעמית, ואת תוכן השקית יש לרסס בחומר לקטילת הפרעושים וזחליהם ולא רק לפזר את תוכנה מן החלון או בגינה. יש לכבס את המצעים והסדינים בחום מעל 60 מעלות.

הדברת הפרעושים על גבי חיית המחמד יכולה להתבצע על ידי תכשירים מאושרים של השירות הווטרינרי. יש תרסיסים, אבקות ספריי, קולרים מדבירים ועוד. הכי אפקטיביים הם התרסיסים שמזליפים על העורף של חיית המחמד. יש לבצע בדיקה חוזרת לחיית המחמד על מנת לוודא שהנגע לא חזר. בקיץ נגע הפרעושים הוא קשה יותר ולכן יש לשקול תספורת לכלבים בעלי פרווה מרובה.

כל אלו יעזרו כשלב מניעה, אך לא יחליפו את הריסוס נגד פרעושים אותו צריך לעשות על מנת לבאר את הנגע מן הבית. הריסוס נגד פרעושים נעשה בחומרים עם רעילות נמוכה ואינו פוגע בבני אדם ובחיות המחמד.

התקשרו עכשיו לקבלת מענה מקצועי ופתרון מיידי לבעיית הפרעושים בביתכם! 6783*

שתפו

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות