למעלה

פשפש המיטה

פשפש המיטה

אם אינך יכול לישון בלילה כי אתה נעקץ כל הזמן, לא בטוח שאלו יתושים.
ישנה סבירות גבוהה שיש לך פשפשי מיטה.
להבדיל מן הפרעושים, פשפש המיטה מעדיף דם חם של בני אדם. מדובר בחרק טפיל הפעיל בלילה, הוא ניזון מדם חם של בני אדם והוא מתפשט בזכות אותו האדם.
האדם בעצם מספק לאותו פשפש מיטה את כל צרכיו. החיפוש אחר השקט וסילוק הגירודים והאדמומיות הפתאומית טמונה באותו פשפש.

לפשפש יש יכולת לחזק את עצמו, עם השנים, במידה והטיפול אינו מסיבי דיה. הוא עלול להמשיך ולהתקיים ואף לדגור באותו גוף פונדקאי.

מבנה גופו של פשפש דק מאוד, זה כאילו שגבו צמוד לבטן. כך הוא חודר לסדקים ומקומות צרים. כך הוא גם מתחמק מריסוס מאסיבי ומטיפולים שלכאורה היו אמורים להעלימו. פשפש זה ייצא גם בסדקים של קירות ואפילו ברהיטי עץ.

האם ניתן לסלקו?

בוודאי שכן. באמצעות טיפול הדברתי נכון, כמובן שעל מנת לאתגר את אותו פשפש ולמנוע ממנו לחזור, דאגו לניקיון תמידי בבית ואווררו את השמיכות.

היכן נמצא פשפש המיטה?

אם תגיעו למקומות בהם התברואה נמוכה, בתי חולים, בתי כלא, מלונות ואפילו אוטובוס, תוכלו להיתקל באותו פשפש עיקש.

פשפש המיטה נמצאים במיטות של בני האדם או בקנים של ציפורים, כלומר אם ישנו קינון של ציפורים קרוב לאזור השינה שלך, ישנה אפשרות שפשפש המיטה יהיה גם במיטתך.

כשמו כן הוא, פשפש המיטה גר במיטה או בכורסא שעליה אנו יושבים או ישנים, ומגיח לגיחות של מציצת דם וחוזר למקום משכנו במיטה.

הוא מטעה משהו, בפועל הוא מאלחש את מיקום העקיצה, ואנו נגלה את העקיצה זמן רב לאחר שנעקצנו, כך שלא מקשרים את הזמן עם המיקום שלו. ובמצב זה האדם אינו יודע שהוא נעקץ במיטתו, ואינו מטפל במיטה, ולכן זה מאפשר להם לשגשג להצליח לשרוד זמן רב.

איך הוא נראה?

הוא בצבע אדום כהה מאד, אפילו עד שחור כאשר הוא מלא בדם.

פשפשי המיטה מתחבאים בתוך החריצים הכי קטנטנים של המיטה והמזרן, בעיקר בחלקים החשוכים של המזרון. הם נמצאים גם בחריצי המיטה, שם הם מטילים את ביציהם.

בלילה, כשאתה הולך לישון  – הם יוצאים לעבוד. הם לא נושכים אבל כן עוקצים, העקיצה מותירה ניקוב קטן בעור שעלול לפתח אדמומית ונפיחות ותגובה אלרגית, ובעיקר נטייה לגרד אותו בדומה לרוב העקיצות.

איך תדע שאתה זקוק להדברת פשפש המיטה?

אם אתה מוצא על המצעים כתמים קטנים ואדומים כהים, וגם על המזרון עצמו ישנם סימנים של כתמים שחורים קטנטנים, ובחלקים החשוכים של המזרון והמיטה. זה סימן מובהק לנוכחותו של פשפש המיטה.

חבל לבזבז זמן, כדאי להזמין באופן דחוף מדביר מקצועי להדברת פשפש המיטה.

ישנה שיטת עבודה אחת בלבד שהיא מומלצת על-ידי המשרד לאיכות הסביבה ונקראת "הדברה משולבת"

ניטור – בעת הגעה של המדביר אל המקום הנגוע מתבצע שלב הניטור, כלומר חיפוש אחר הפשפשים, סימנים ומקומות מסתור שלהם תוך כדי הכנת החדר לשטח העבודה. המדביר יבדוק נוכחות של הפשפשים בשקעים, בסדקים של הקירות ו/או של המיטה, יעבור על המזרון, יזיז את ראש המיטה ועוד.

שאיבה –  יבוצע ע"י שואב אבק חזק (לפחות 1200W) לרוב תעשייתיים ולא ביתיים המאפשרים שאיבה בעוצמה גבוהה. באמצעות פעולת השאיפה ניתן להגיע לקטילת הפשפשים הבוגרים המסתתרים בכפלים של המזרון, סדקים במיטה, בשקעים ועוד.

קיטור – אפקטיביות מאוד גבוהה לקטילת כל הדרגות, כולל ביצים במזרונים ובבדים עם קפלים. נמצא בשימוש הולך וגובר, בעיקר משום הצורך בביצוע הדברה במזרונים ללא שימוש חומרי הדברה (אין לרסס/לערפל/להדביר ישירות על המזרון או המיטה !)

ריסוס – הפעולה המסיימת את תהליך העבודה היא ריסוס מאסיבי לכל המקום המתבצע על פני הרצפה, בחיבור של קירות ותקרה ועוד. אין לבצע את פעולת הערפול כיוון שאינו מתאים לטיפול בחלל סגור וגם אין ביכולתו לחדור באותה יעילות של הריסוס אל הסדקים ו/או שברים ולמקומות מסתור של הפשפשים.

התקשרו עכשיו לקבלת מענה מקצועי ופתרון מיידי לבעיית הפשפשים בביתכם! 6783*

שתפו

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות