למעלה

הדברת עשביה

תלתן הדברות / מידע מקצועי  / הדברת עשביה

הדברת עשביה

מרוב עשבים לא רואים את הצמחים? גם אם מטפלים היטב ומסירים את העשבים העשבייה תחזור לצמוח. אין אפשרות להילחם בעשבייה ללא טיפול בהדברה מקצועית.

עשבים שוטים

עשבים שצומחים במקומות לא רצויים וגורמים לחוסר אסתטיקה ותחושת הזנחה בצמחיית הנוי. במקרים מסוימים יכולות להיות סכנות שונות כמו חסימת נתיבי מים, מקור למחלות צמחים, עיכוב גדילת צמחים רצויים סמוכים וגם יצירת מצע דליק שיכול להתלקח בשמש.

יעיל ולא יעיל

ישנם מספר דרכים לטיפול בעשבים, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. כמובן שגם זמן הוא פרמטר חשוב. הרצון של כולנו הוא למצוא פתרון תוך שמירה על איכות הסביבה במינימום שימוש בחומרי הדברה. הוצאת עשבים ידנית (ניכוש או קצירה בחרמש) פחות יעילה ודורשת הרבה זמן ומאמץ, לכן היום משקיעים הרבה מאמצים בפיתוח חומרים כימיקלים השואפים לתת מענה – מינימום פגיעה בקרקע ובסביבה ואפקט מקסימלי. שימוש בחומרים אלה מחייב יעוץ מקצועי בכדי לא לגרום נזק.

הדברה

ישנם מקרים נפוצים בהם מומלץ לבצע קטילת עשבים: לפני הנחת דשא סינתטי או חצץ, לפני בניית דק (כך לא תצמח עשביה דרך הקרשים) וכמובן כשכמות העשבייה בגינה עברה כל גבול.

קיימים מספר סוגים של חומרי הדברה נגד עשבים בהתאם לצורך, לסוג העשב, לסביבה (בית או שדה) ועוד. יש להשתמש בחומרי הדברה מאושרים בלבד שיפגעו בצורה המינימלית בסביבה ובחי. אתם מוזמנים להזמין מדביר מוסמך בעל היתר הדברה בתוקף ולקבל ייעוץ מקצועי.

אל תתביישו לשאול שאלות, מדביר מקצועי תמיד ידע לתת מענה לכל שאלה בתחום- 6783*

שתפו

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות