למעלה

הדברת עכברים

תלתן הדברות / מידע מקצועי  / הדברת עכברים

הדברת עכברים

איך נדע שצריך הדברת עכברים?

אם אנחנו מוצאים בבית יותר מדי דברים שנראה שמישהו כרסם אותם, ואין לנו חיה מכרסמת – הסבירות הגבוהה ביותר היא שיש לנו עכבר בבית, וצריך להזמין הדברת עכברים.

מה הקושי לאתר עכבר?

עכברים מסתובבים בעיקר בלילה כאשר שקט והם זריזים בצורה בלתי רגילה. הם מסוגלים לכרסם כל דבר (לא רק לצרכי אכילה) – כולל לעבור דרך קירות גבס, ולכרסם צינורות פלסטיק, הם מסוגלים לנתב את דרכם אל תוך הבית, בקלות רבה, וקשה מאד להוציא אותם.

הדברת עכברים ביתית

כנראה שהבנתם שפתרון מלכודות הגבינה הקלאסיות אינו עובד… בוודאי ניסיתם כמה מלכודות, והוא פשוט קפץ החוצה בזריזות. עכבר עלול לנשוך ולהעביר מחלות. כנראה שהוא עדיין מסתובב בבית.

זה הזמן לקרוא למדביר מקצועי שיבצע הדברת עכברים באופן יסודי עם תוצאות מוכחות.

הדברת עכברים ברעל

ניתן לפזר רעל עכברים במקומות שונים, אך יש לזכור את הסיכון לחיות בית שונות כמו חתול או כלב, או חס וחלילה לתינוקות וילדים שזוחלים ומכניסים כל דבר לפה. אם אין בעיה עם גורמים אלו, הסיכון הבא, הוא שהעכבר ימות באיזה חור או צינור בבית, ולא נדע היכן הוא נמצא ונישאר עם ריח של נבלה בבית. גם זו לא חוויה רצויה. ולכן, לביטחון כל הצדדים ולביצוע מושלם ללא נזקים, מזמינים מדביר מקצועי להדברת עכברים.

הדברת עכברים – הדברה ירוקה

כל המלכודות לא עבדו, שקלתם את עניין רעל העכברים, וגם זה לא ממש מצא חן בעיניכם כי אתם חוששים לחיות הבית או לילדים. קיים פתרון של הדברה ירוקה, ללא רעל.

ישנם מכשירים שמשמיעים צלילים שהעכברים וחבריהם אינם סובלים, ואנחנו בני האדם לא שומעים בכלל שכן הוא אינו בטווח הצלילים שאנו שומעים. המכשיר מגרש את המזיקים ואינו גורם שום נזק או סיכון לאף אדם או חיה בסביבה.

שתפו

אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות